WEBINÁŘ: 15 MINUT pro úspěch v DOTACÍCH pro PODNIKATELE

14.09.2020

Na podzim se podnikatelům otevírá poslední možnost čerpat dotace z aktuálního období. Nezmeškejte šanci získat alespoň část z posledních 12 miliard, které jsou ještě k dispozici! Můžete je použít na investice do výroby, energetické úspory provozu i platy zaměstnanců zapojených do vývoje. Zúčastněte se zdarma krátkého webináře a dozvíte se, jak uspět!

Kdy?

6. 10. 2020 v 10:00 registrace

8. 10. 2020 v 10:00 registrace!

Současné dotační období se chýlí ke konci a příprava nových programů má výrazné zpoždění. Zatím není jasné, kdy budou připraveny a kdy se bude rozdělovat další podpora podnikatelům. O to důležitější je poslední kolo výzev, které jsou otevřeny na podzim a nabízejí podnikům více než 12 mld. Kč! Většina peněz se bude rozdávat v programech:

Nejen o těchto programech bude mluvit Ing. Ondřej Miffek PhD, jednatel společnosti Naviga4. Ondřej má mnohaleté zkušenosti s dotačními programy v ČR i zahraničí. Vždy se soustředí na praktické rady a tipy, vysvětluje dotační téma jasně a srozumitelně!

Obsah webináře

  • jak získat dotaci na pořízení nových technologií
  • jak uspořit energii díky dotacím
  • jak snížit mzdové náklady u vývojových pracovníků s pomocí dotací
  • jak projekt koncipovat a co určitě nedělat

Registrujte se!

Pro registraci využijte následující odkazy. Registrace je zdarma!

6. 10. 2020 v 10:00 registrace

8. 10. 2020 v 10:00 registrace!

Registrací na seminář souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Podtvrďte svou účast na Facebooku a sledujte zde všechny aktuální informace!


Měli byste zájem získat dotaci? Zajímají Vás bližší informace? Neváhejte se obrátit na naše dotační experty, kteří Vám rádi poradí.

Náš tým 

Odesílání...