O nás

Jsme přední poradenská firma působící v oblasti evropských a národních dotací v Česku. Již 15 let poskytujeme profesionální služby soukromému i veřejnému sektoru. Pracujeme pro ty, kdo o dotace žádají a rovněž pro ty, kdo je rozdělují. Velice dobře známe potřeby a povinnosti obou stran. Díky tomu mají naše služby skutečnou přidanou hodnotu pro všechny. Jsme respektovaný partner pro český stát. Pravidelně vyhodnocujeme správnost a efektivnost nastavení dotačních programů.

 

Neplatný vstupNeplatný vstupNeplatný vstupNeplatný vstup

Proč Naviga4?

Know How

Máme špičkový tým interních konzultantů se specializací na různé oblasti dotační podpory a zkušenostmi se stovkami projektů.

Zodpovědnost

Přebíráme zodpovědnost za možná rizika spojená s realizací každého projektu, na kterém pracujeme. Naše služby jsou pojištěny.

Renomé

Pracujeme pro nejvýznamnější podniky a veřejné instituce. Doporučují nás banky, technologičtí partneři i stovky spokojených klientů.

Stabilita

Jsme na trhu bez přestávky od roku 2003. V dotacích jsme pro naše klienty získali miliardy korun na jejich rozvoj.

Jak pracujeme

Mezi našimi spokojenými partnery a klienty jsou nadnárodní společnosti, bankovní instituce, malí a střední podnikatelé, ministerstva, kraje, města a obce. Naše práce stojí na pevných základech vybudovaných ze znalostí, vysoké odpovědnosti a schopnosti ukazovat správný směr. Poskytujeme služby ve čtyřech oblastech: dotační poradenství (poradenství při přípravě žádosti o dotaci), dotační management (asistence v průběhu realizace projektu), veřejné zakázky a evaluace a analýzy.

Tým Naviga4 je složen z interních odborníků a externích spolupracovníků. Všichni členové týmu neustále sbírají zkušenosti a zlepšují expertízu ve svém oboru s cílem přinášet nové a inovativní postupy. Nevytváříme pouze teoretické koncepty, ale zaměřujeme se na jednoduchá, účinná a ryze praktická řešení potřeb klientů.

Jak pracujeme
Miloš Blaskovan

Miloš Blaskovan

Jednatel společnosti
Ondřej Štefek

Ondřej Štefek

Jednatel společnosti
Ladislav Čermák

Ladislav Čermák

Dotační poradenství
Lukáš Bumbálek

Lukáš Bumbálek

Evaluace a komunikační strategie
David Frolík

David Frolík

Dotační management

Katarína Šoltésová

Provozní ředitelka

Kariéra

Rádi vás uvítáme v naší společnosti. Pokud máte zájem pro nás pracovat, pošlete nám Váš životopis. My jej rádi posoudíme, vyhodnotíme vzhledem k našim aktuálním potřebám a požadavkům a určitě se Vám ozveme.

 

Volné pozice

Asociace

apef
aobp

Projekty

3dees
art4leg