kdo jsme?

Jsme přední poradenská firma působící v oblasti evropských a národních dotací v Česku. Již 17 let poskytujeme profesionální služby soukromému i veřejnému sektoru. Pracujeme pro ty, kdo o dotace žádají a rovněž pro ty, kdo je rozdělují. Velice dobře známe potřeby a povinnosti obou stran. Díky tomu mají naše služby skutečnou přidanou hodnotu pro všechny. Jsme respektovaný partner pro český stát. Pravidelně vyhodnocujeme správnost a efektivnost nastavení dotačních programů.

Proč Naviga4?

know how

Máme špičkový tým interních konzultantů se specializací na různé oblasti dotační podpory a zkušenostmi se stovkami projektů.

zodpovědnost

Přebíráme zodpovědnost za možná rizika spojená s realizací každého projektu, na kterém pracujeme. Naše služby jsou pojištěny.

renomé

Pracujeme pro nejvýznamnější podniky a veřejné instituce. Doporučují nás banky, technologičtí partneři i stovky spokojených klientů.

stabilita

Jsme na trhu bez přestávky od roku 2003. V dotacích jsme pro naše klienty získali miliardy korun na jejich rozvoj.

Jak pracujeme

Mezi našimi spokojenými partnery a klienty jsou nadnárodní společnosti, bankovní instituce, malí a střední podnikatelé, ministerstva, kraje, města a obce. Naše práce stojí na pevných základech vybudovaných ze znalostí, vysoké odpovědnosti a schopnosti ukazovat správný směr. Poskytujeme služby ve čtyřech oblastech: dotační poradenství (poradenství při přípravě žádosti o dotaci), dotační management (asistence v průběhu realizace projektu), veřejné zakázky a evaluace a analýzy.

Tým Naviga4 je složen z interních odborníků a externích spolupracovníků. Všichni členové týmu neustále sbírají zkušenosti a zlepšují expertízu ve svém oboru s cílem přinášet nové a inovativní postupy. Nevytváříme pouze teoretické koncepty, ale zaměřujeme se na jednoduchá, účinná a ryze praktická řešení potřeb klientů.

NAPIŠTE NÁM

Odesílání...