Kdo jsme?

Jsme přední poradenská firma působící v oblasti evropských a národních dotací v Česku. Již 17 let poskytujeme profesionální služby soukromému i veřejnému sektoru. Pracujeme pro ty, kdo o dotace žádají a rovněž pro ty, kdo je rozdělují. Velice dobře známe potřeby a povinnosti obou stran. Díky tomu mají naše služby skutečnou přidanou hodnotu pro všechny. Jsme respektovaný partner pro český stát. Pravidelně vyhodnocujeme správnost a efektivnost nastavení dotačních programů.

Proč Naviga4?

Know How

Máme špičkový tým interních konzultantů se specializací na různé oblasti dotační podpory a zkušenostmi se stovkami projektů.

Zodpovědnost

Přebíráme zodpovědnost za možná rizika spojená s realizací každého projektu, na kterém pracujeme. Naše služby jsou pojištěny.

Renomé

Pracujeme pro nejvýznamnější podniky a veřejné instituce. Doporučují nás banky, technologičtí partneři i stovky spokojených klientů.

Stabilita

Jsme na trhu bez přestávky od roku 2003. V dotacích jsme pro naše klienty získali miliardy korun na jejich rozvoj.

Jak pracujeme

Mezi našimi spokojenými partnery a klienty jsou nadnárodní společnosti, bankovní instituce, malí a střední podnikatelé, ministerstva, kraje, města a obce. Naše práce stojí na pevných základech vybudovaných ze znalostí, vysoké odpovědnosti a schopnosti ukazovat správný směr. Poskytujeme služby ve čtyřech oblastech: dotační poradenství (poradenství při přípravě žádosti o dotaci), dotační management (asistence v průběhu realizace projektu), veřejné zakázky a evaluace a analýzy.

Tým Naviga4 je složen z interních odborníků a externích spolupracovníků. Všichni členové týmu neustále sbírají zkušenosti a zlepšují expertízu ve svém oboru s cílem přinášet nové a inovativní postupy. Nevytváříme pouze teoretické koncepty, ale zaměřujeme se na jednoduchá, účinná a ryze praktická řešení potřeb klientů.

Jak pracujeme

Náš tým

Miloš Blaskovan

Miloš Blaskovan

Partner
Ondřej Štefek

Ondřej Štefek

Partner
Ondřej Miffek

Ondřej Miffek

Jednatel společnosti
David Frolík

David Frolík

Dotační management

Radka Hepnarová

Dotační poradenství

Aneta Nováková

Office mananager

Kde jsme členy?

apef
aobp

S kým spolupracujeme?

3dees
art4leg

Baví Vás dotace?

Rádi vás uvítáme v naší společnosti. Pokud máte zájem pro nás pracovat, pošlete nám Váš životopis. My jej rádi posoudíme, vyhodnotíme vzhledem k našim aktuálním potřebám a požadavkům a určitě se Vám ozveme.

 

Volné pozice

Máte na nás jakýkoliv dotaz? Pošlete nám zprávu! 

 

Neplatný vstupNeplatný vstupNeplatný vstupNeplatný vstup