Webinář III: Průmyslový výzkum, marketing a inovační infrastruktura

06.03.2023

S jarem přichází i řada nových dotačních příležitostí pro podnikatele, které vám opět představíme na nadcházejícím webináři! Jsou připraveny dotační příležitosti pro malé, střední i velké firmy.

Webinář III: Průmyslový výzkum, marketing a inovační infrastruktura

Pro malé a střední podniky jsou připraveny dotace na individuální účast na výstavách a veletrzích v zahraničí, či na zavádění praktického vyučování a projektové výuky ve firmě. Výzva v programu Marketing bude vyhlášená v květnu a mezi úspěšné žadatele rozdělí 250 mil. Kč. Využijte možnost získat finance na pronájem plochy, stánku, účastnické a provozní poplatky, dopravu zboží i propagační materiály. Výzva Podpora spolupráce škol a firem s alokací 300 mil. Kč by měla být vyhlášena již v dubnu.

Pro malé, středí i velké podniky je připravena podpora rozvoje inovační infrastruktury a založení nebo rozvoje center průmyslového výzkumu, vývoje a inovací. Na výzvu v programu Potenciál je aktuálně alokována 1 mld. Kč. Ve výzvě v programu Služby infrastruktury by mělo být rozděleno kolem 1 mld. Kč na rozšíření či výstavbu prostor inovační infrastruktury, pořízení nového vybavení a poskytování inovačních služeb MSP.

Dotační výzvy jsou vyhlašovány v rámci Operačního programu Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost a zaměřují se na projekty realizované mimo území hl. města Prahy.

Zúčastněte se webináře a zjistěte více o aktuálních dotačních příležitostech!

Kdy?

21. 3. 2023, 10:00, registrace na webinář byla ukončena.

Co se na webináři dozvíte?

  • Jak získat dotaci na založení nebo rozvoj centra průmyslového výzkumu, vývoje a inovací ve vaší firmě
  • Jak získat dotaci z výzev Marketing, Služby infrastruktury a Podpora spolupráce škol a firem
  • Jaké typy projektů mohou být podpořeny a mají šanci na úspěch
  • Podmínky dotačních výzev a způsobilé výdaje
  • Co Vám přinese spolupráce s naší společností
  • Co připravujeme na duben

 

O aktuálních dotacích budou hovořit dotační expert Petr Koc.

Kontakt

Odesílání...