WEBINÁŘ III: Dotace na oběhové hospodářství pro vaši firmu

12.10.2022

Chcete snížit produkci odpadů ve vaší firmě? Chcete zvýšit kapacity zařízení pro energetické a materiálové využití odpadů? Máte zájem o zvýšení kvality třídění a zlepšení využitelnosti vytříděných odpadů? Zúčastněte se bezplatného webináře a zjistěte více o aktuálních dotačních příležitostech!

WEBINÁŘ III: Dotace na oběhové hospodářství pro vaši firmu

Oběhové hospodářství je v současné době velkým tématem, a i v rámci aktuálních či plánovaných dotačních výzev je výrazným způsobem reflektováno. Dotační tituly směřují k podpoře rozličných aktivit i aktérů.

Oběhové hospodářství představuje způsob výroby a spotřeby, který zhodnocuje již existující výrobky, suroviny a materiály. Jak? Díky sdílení, pronajímání, opětovnému používání, opravování, repasování či recyklaci dochází k prodlužení životního cyklu produktů a minimalizaci odpadu.

Chcete snížit produkci odpadů ve vaší firmě? Chcete zvýšit kapacity zařízení pro energetické a materiálové využití odpadů? Máte zájem o zvýšení kvality třídění a zlepšení využitelnosti vytříděných odpadů? V letošním a příštím roce je pro podnikatelské subjekty připraveno několik dotačních příležitostí, se kterými vás seznámíme na nadcházejícím bezplatném webináři.

Kdy?

8. 11. 2022, 10:00, REGISTRACE JIŽ BYLA UKONČENA

Co se na webináři dozvíte?

  • V rámci, jakých dotačních titulů je možné žádat o dotaci na oběhové hospodářství
  • Jaké typy projektů mohou být podpořeny a mají šanci na úspěch
  • Podmínky dotačních výzev a způsobilé výdaje
  • Co vám přinese spolupráce s naší společností

Kontakt

Odesílání...