Webinář: Nové dotace pro zemědělce

27.05.2021

V červnu se otevírá možnost čerpat dotace v oblasti investic do zemědělských produktů, zpracování zemědělských produktů a zahájení činnosti mladých zemědělců. Využijte jednu z posledních možností aktuálního dotačního období a získejte finanční podporu. Zúčastněte se zdarma webináře a dozvíte se, jak dotace efektivně využít!

Webinář: Nové dotace pro zemědělce

Kdy?

3. 6. 2021, 10:00, registrace!

Využijte některou z vyhlášených výzev směřujících k podpoře zemědělské činnosti! Během června se budou rozdělovat peníze v těchto zajímavých dotačních titulech:

  • Investice do zemědělských podniků – investice pro živočišnou, rostlinnou a školkařskou výrobu, nákup speciálních mobilních strojů, nádrže na zadržení srážkových vod ze střech, či například retenční nádrže,

  • Zpracování a uvádění na trh zemědělských produktů – pořízení strojů, nástrojů a zařízení pro zpracování produktů, finální úpravu výrobků, výstavbu, modernizaci a rekonstrukci budov,

  • Zahájení činnosti mladých zemědělců – výstavba zemědělských staveb a pořízení technologií pro živočišnou výrobu, výstavba protikroupových systémů, nákup zemědělských nemovitostí, sadby a osiva pro přímou spotřebu v podniku či hospodářských zvířat.

Nejen o těchto programech bude mluvit Petr Koc, dotační analytik společnosti Naviga4!

Obsah webináře

  • jak získat dotaci na pořízení zemědělských strojů

  • jak zahájit zemědělskou činnost díky dotacím

  • jak projekt koncipovat a co určitě nedělat

Můžete se těšit na praktické rady a tipy, ale i jasné a srozumitelné vysvětlení dotační problematiky.

Registrujte se!

Pro registraci využijte následující odkaz. Registrace je zdarma!

 

Registrací na seminář souhlasíte se zpracování osobních údajů.

Odesílání...