Vyhlášení výzvy: Nemovitosti

28.05.2019

Dotační příležitost pro malé a střední podniky v oblasti modernizace nemovitostí. Zrekonstruujte zastaralou infrastrukturu nebo zregenerujte brownfield.

Na červenec je plánováno vyhlášení dvou výzev v programu Nemovitosti z OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Využijte příležitost a získejte dotaci až 45 %.

Výzva – Cestovní ruch

Podpora se zaměřuje na modernizaci zastaralých, prostorově a technicky nevyhovujících objektů, budov a areálů, které bude možné znovu využít pro rozvoj podnikatelských činností a služeb malých a středních podniků v cestovním ruchu. Na výzvu je alokováno 600 mil. Kč.

Územní Specifikace: malé venkovské obce s výjimečným potenciálem přírodního subsystému cestovního ruchu (57 obcí)

Výzva – Uhelné regiony

Podpora modernizace zastaralých, prostorově a technicky nevyhovujících objektů, budov a areálů, které bude možné znovu využít pro rozvoj podnikatelských činností a služeb malých a středních podniků (v podporovaných CZ NACE na úrovni vymezených uhelných regionů). Na výzvu jsou alokovány 1,4 mld. Kč.

Územní specifikace: Moravskoslezský, Ústecký a Karlovarský kraj

Kdo může žádat o dotaci?

Malé a středí podniky

Kolik je možné získat?

Maximální výše podpory pro malý podnik je 45 % a pro střední podnik 35 %.

Důležitá data

  • Vyhlášení výzev: 16. 7. 2019

  • Příjem žádostí (cetovní ruch): 16. 9. 2019-31.3. 2020

  • Příjem žádostí (uhelné regiony): 16. 10. 2019-16. 3. 2020


Měli byste zájem získat dotaci? Zajímají Vás bližší informace? Neváhejte se obrátit na naše dotační experty, kteří Vám rádi poradí.

Odesílání...