Pražské vouchery

09.02.2018

Hlavní město Praha realizuje dva nové projekty se společným názvem Pražské vouchery. Díky projektům bude podpořen rozvoj, životaschopnost a konkurenceschopnost pražských začínajících podnikatelů. Bude jim umožněno získat zkušenosti v zahraničí a zároveň dojde k podpoře spolupráce mezi podnikateli a výzkumnými kapacitami.

Pražské vouchery jsou připraveny v rámci operačního programu Praha – pól růstu ČR a již 1. ledna 2018 byly vyhlášeny první výzvy pro žadatele z řad malých a středních podniků.

Prvním z programů jsou Pražské vouchery na inovační projekty, které cílí na podporu mezisektorové spolupráce výzkumného a podnikatelského sektoru v oblasti inovací. Díky realizaci projektu by mělo dojít k nárůstu interakcí mezi podniky a organizacemi pro výzkum a šíření znalostí s přímým dopadem na posílení konkurenceschopnosti malých a středních podniků.

Druhý typem voucherů jsou  tzv. specializované vouchery. Cílem je podpora startupů a to hned čtyřmi způsoby. Realizací projektů bude dosaženo produktové, procesní, organizační nebo marketingové inovace.

Jaké jsou aktuálně vyhlášené výzvy?


Aktuální informace k programům a jednotlivým výzvám můžete sledovat na specializovaných stránkách prazskyvoucer.cz

Zaujala Vás některá z vyhlášených výzev? Chtěli byste získat bližší informace? Neváhejte se obrátit na naší dotační expertku Pavlu Rudovou

 rudova@naviga4.cz, tel.: 734 346 057

Odesílání...