Digitální transformace ve vaší firmě

29.03.2021

Získejte dotaci až 45 % na moderní logistické a skladové technologie, kybernetickou bezpečnost a mnohé další.

Pusťte se ve svém podniku do digitální transformace. Pořiďte moderní logistické a skladové technologie, zlepšete kybernetickou bezpečnost či rozvíjejte vnitropodnikovou konektivitu! Koncem května by mělo dojít k vyhlášení výzvy ICT a sdílené služby – Digitální podnik. Jedná se v pořadí o pátou výzvu z tohoto programu umožňující získat dotaci až 45 %.

Na co lze získat podporu?

  • Podpora digitální transformace firmy (chytré senzory umožňující monitoring provozních parametrů, systémy pracující na bázi AI, inteligentní dohledové systémy použitelné např. i pro dohled sítí fyzické infrastruktury, MIS, pokročilé softwarové nástroje pro programátory, softwarové návrháře, softwarové licence, virtualizační platformy, dohledové, servery, switche, routery…
  • Logistické a skladové technologie (pořízení robotických autonomních strojů pro přepravu zboží, nebo robotické uklízení v areálu firmy, technologie RFID, čtečky QR kódů, rozpoznávání obrazu za pomocí neuronových sítí, NFC technologie, sledování stavu zakázek DCS / MES)
  • Vnitropodniková konektivita (zajištění konektivity uvnitř podniku – aktivní, pasivní prvky sítě a stavební práce v areálu firmy).
  • Kybernetická bezpečnost (opatření ke zvýšení kybernetické bezpečnosti a datové stability v době zvýšeného ohrožení daného přechodem řady firem do virtuálního prostoru. Podporována je i systémová integrace pořizovaných či rozšiřovaných IT řešení, systémů a zabezpečení, služby poradců a expertů v oboru počítačové bezpečnosti).
  • Kancelářské aplikace a jednoduché (základní) účetní programy, nebo aplikace pro daňovou evidenci (podnikový informační systém s omezenou funkcionalitou: max. 20 % z CZV).

Mezi způsobilé výdaje se řadí nákup IT a související služby a také služby poradců a expertů v oblasti počítačové bezpečnosti.

Kdo může žádat o dotaci?

Malé nebo střední podniky (podnikající v některé z podporovaných činností a mající alespoň 2 uzavřená daňová období).

Kolik můžete získat?

Míra podpory je stanovena na 45 % pro malé podniky a 35 % pro střední podniky. Výše dotace se pohybuje v rozsahu 0,5 – 30 mil. Kč.

Důležitá data

!Aktualizováno!

  • Vyhlášení výzvy: 15.8. 2021
  • Příjem žádostí: 15. 9. 2021 – 15. 11. 2021

NÁŠ TÝM 

Odesílání...