Aktuality

1 2 3   Následující   ››

Jak na to: Analýza potenciálu produkce odpadů a materiálových toků

18721001439_b79fc1e9fb_b.jpg Nedílnou součástí žádosti o dotaci, v březnu vyhlašované výzvě č. 103 operačního programu Životní prostředí Prevence vniku odpadů, je analýza potenciálu produkce odpadů v zájmové oblasti a materiálových toků. Naši dotační experti mají v této oblasti dlouholeté zkušenosti, a proto jsem se Vám rozhodli předat několik jejich rad a tipů.

 

Pražské vouchery

thought_2123970_960_720.jpg Hlavní město Praha realizuje dva nové projekty se společným názvem Pražské vouchery. Díky projektům bude podpořen rozvoj, životaschopnost a konkurenceschopnost pražských začínajících podnikatelů. Bude jim umožněno získat zkušenosti v zahraničí a zároveň dojde k podpoře spolupráce mezi podnikateli a výzkumnými kapacitami.

 

Prevence vzniku odpadů

compost_419261_960_720.jpg Již v březnu by měla být vyhlášena výzva č. 103 Prevence vzniku odpadů operačního programu Životní prostředí. Plánovaná výzva tak naváže na výzvu č. 68 z minulého roku.  

 

Konference ODPAD ZDROJEM 2018

COVER_FB_OZ_2018.jpg Začátkem března proběhne již třetí ročník konference ODPAD ZDROJEM , tentokrát s podtitulem „zavádění principů cirkulární ekonomiky do měst a obcí“ .

 

Evropské dotace

3D_tiskarna.JPG Zajímavá možnost získat financování 3D technologií prostřednictvím některého z dotačních programů EU se otevře na jaře příštího ruku.   

 

Marketing, technologie a energetické úspory

Industry_4.0_NoText.png Na konec letošního roku je připraveno mnoho zajímavých výzev. Během listopadu a prosince budou nebo již byly vyhlášeny výzvy v oblasti marketingu, technologií i energetických úspor.

 

Úspory a inovace

thought_2123970_960_720.jpg V průběhu podzimu máte  možnost využít poměrně pestrou škálu podpory v  oblasti  inovací a úspor energie.   

 

Výzkum, vývoj, inovace!

RIAN_archive_132603_Nuclear_power_reactor_fuel_assembly.jpg Během letních měsíců máte možnost využít širokou škálu podpory v oblasti inovací, výzkumu a vývoje. Aktuálně jsou připravené výzvy od Agentury pro podnikání a inovace, ale též od Technologické agentury České Republiky a Evropské obranné agentury.

 

Letní výzvy pro podnikatele vypsány

Posledního června byly vyhlášeny některé výzvy z poslední vlny pro podnikatele v roce 2017, o které jsme Vás nedávno informovali v samostatném článku ! Připravili jsme proto pro Vás aktualizovaný přehled vyhlášených programů s klíčovými informacemi. Pro více podrobností neváhejte kontaktovat naše odborníky!

 

Poslední vlna dotací pro podnikatele v roce 2017

muz_cnc.jpg Na léto je připravena poslední várka dotací pro podnikatele pro rok 2017. Výzvy budou vyhlášeny už v červnu, příjem žádostí bude otevřen v  červenci . Předkládání žádostí o dotaci je časově omezeno, proto neváhejte a pusťte se do přípravy! Těšit se můžete na rozšíření výzvy Nízkouhlíkové technologie o aktivitu „Úprava bioplynu na biometan a jeho vtláčení do sítě“ .  Rozšířena bude i možnost oprav některých formálních pochybení v žádostech.   

 

Cirkulární ekonomika

Termokompostownik.jpg Pod cirkulární ekonomikou si můžete představit koncept, ve kterém neexistuje odpad (ano, čtete správně!). Cirkulární ekonomika nachází svou inspiraci v přírodních ekosystémech, které jsou založeny na dokonalých a funkčních cyklech organických živin. Tuto představu aplikuje ve světě lidí.

 

Energetické úspory s OPŽP

3100_1101099779.jpg V dubnu letošního roku byly vyhlášeny dvě výzvy v rámci prioritní osy 5 zaměřené na energetické úspory . Výzva č. 61 s cílem dosažení vysokého energetického standardu nových veřejných budov a výzva č. 70 s cílem snížit energetickou náročnost veřejných budov a zvýšit využití obnovitelných zdrojů energie.

 

Dotace pro podnikatele ve vybraných regionech

tree.gif Agentura pro podnikání a inovace v červnu plánuje vyhlásit hned několik výzev pro integrované územní investice (ITI) v Operačním programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Ty jsou vyhlašovány individuálně pro každou aglomeraci/metropolitní oblast. Těšit se můžete na výzvy Inovace, Aplikace, Potenciál, Úspory energie v SZT nebo například Služby infrastruktury .  

 

Úspory energie s fotovoltaikou

Solarn____fotovoltaick____elektr__rna_v___esk___Skalici__okres_N__chod_.jpg Chcete zvýšit energetickou udržitelnost vaší firmy? Zažádejte o dotaci ve výzvě  Úspory energie – fotovoltaika . Z dotačního titulu můžete financovat instalaci fotovoltaických systémů, včetně systémů akumulace energie pro vlastní spotřebu podniku. 

 

Dotace 4.0

GE_M__jGrant.png S hrdostí oznamujeme, že jsme spustili dva inovativní projekty, které umožní našim klientům získat dotaci online!

 
1 2 3   Následující   ››

Aktuality

Jak na to: Analýza potenciálu produkce odpadů a materiálových toků

Nedílnou součástí žádosti o dotaci, v březnu vyhlašované výzvě č. 103 operačního programu Životní prostředí...

 

Pražské vouchery

Hlavní město Praha realizuje dva nové projekty se společným názvem Pražské vouchery. Díky projektům bude podpořen...

 

Prevence vzniku odpadů

Již v březnu by měla být vyhlášena výzva č. 103 Prevence vzniku odpadů operačního programu Životní prostředí....

 

Konference ODPAD ZDROJEM 2018

Začátkem března proběhne již třetí ročník konference ODPAD ZDROJEM , tentokrát s podtitulem „zavádění...

 

Evropské dotace

Zajímavá možnost získat financování 3D technologií prostřednictvím některého z dotačních programů EU se otevře na...

 

Marketing, technologie a energetické úspory

Na konec letošního roku je připraveno mnoho zajímavých výzev. Během listopadu a prosince budou nebo již byly vyhlášeny...

 

Aktuality