TA ČR letos přináší tři nové programy

24.04.2019

V letošním roce vás čekají hned tři nové programy Technologické agentury ČR. Celkem bude jejich prostřednictvím rozděleno více jak 15 mld. Kč!

Jedná se o programy Ministerstva průmyslu a obchodu – Program TREND, Ministerstva životního prostředí – Program Prostředí pro život a Ministerstva dopravy – Program DOPRAVA 2020+.

Na co se jednotlivé programy zaměřují, a co z nich lze financovat?

Připravili jsme pro vás krátkou rešerši jednotlivých programů. Pokud by vám něco nebylo jasné či byste chtěli s přípravou projektu pomoci, neváhejte se obrátit na naše dotační experty.

  • TREND – rozvoj nových technologií a materiálů zvyšujících míru automatizace a robotizace a využití digitálních technologií – více zde.

  • Prostředí pro život – problematika klimatu, ochrany ovzduší, odpadu, ochrany vody a půdy, biodiverzity či environmentálně příznivé společnosti – více zde.

  • DOPRAVA 2020+ – témata udržitelné, bezpečné, ekonomické, inteligentní a interoperabilní dopravy, prostorová data v dopravě – více zde.


Měli byste zájem získat dotaci z některého z představených programů Technologické Agentrury ČR? Zajímají Vás bližší informace? Neváhejte se obrátit na naše dotační experty, kteří Vám rádi poradí. Své dotazy z této oblasti můžete směřovat například na Pavlu Rudovou (email: rudova@naviga4.cz). 

Odesílání...