Vyhlášení výzvy: Pražské vouchery 1

13.02.2019

Došlo k vyhlášení druhého kola výzev Pražských voucherů.

Po dlouhém čekání a napínání jsme se konečně dočkali, byly vyhlášeny nové výzvy pro Pražské vouchery! Opět je pro vás připraveno pět výzev směřujících k podpoře rozvoje, životaschopnosti a konkurenceschopnosti pražských začínajících podnikatelů. Jedná se o ideální příležitost, jak získat zkušenosti v zahraničí či navázat novou spolupráci s výzkumnými institucemi.

Co je pro vás připraveno?

  • Pražský voucher na inovační projekty - dotace až 75 % na nákup poradenských, expertních a podpůrných služeb v oblasti inovací.
  • Pražský voucher na koučing a mentoring- dotace až 85 % na financování nákladů na služby související s koučinkem/mentoringem a náklady na externí poradenské služby.

  • Pražský voucher na kreativní služby - až 85 % na nákup služeb kreativních firem.

  • Pražský voucher na pobyt v zahraničních inkubátorech - až 85 % pro financování poradenských služeb od zahraničních mentorů a inkubátorů či například pro podporu komercializace produktů.

  • Pražský voucher na zahraniční veletrhy a výstavy - až 85 % na účast na veletrzích a výstavách v zahraničí (doprava, ubytování atp.).

Chtěli byste zjistit trochu více?

Připravili jsme krátký přehledový text, který vás s jednotlivými dotačními možnostmi seznámí. Případně se nebojte kontaktovat naší expertku Pavlu Rudovou.

Kdy probíhá příjem žádostí?

od 18. 3. 2019 do 18. 4. 2019


Měli byste zájem o dotaci? Chtěli byste získat bližší informace? Neváhejte se obrátit na naše dotační experty. 

Odesílání...