Vyhlášení výzvy: Pražské vouchery

13. 2. 2019

Důležité hlášení! Došlo k vyhlášení druhého kola Pražských voucherů.

Vyhlášení výzvy: Pražské vouchery

Po dlouhém čekání jsme se konečně dočkali, byly vyhlášeny nové výzvy pro Pražské vouchery! Opět je pro vás připraveno pět výzev směřujících k podpoře rozvoje, životaschopnosti a konkurenceschopnosti pražských začínajících podnikatelů. Jedná se o ideální příležitost, jak získat zkušenosti v zahraničí či navázat novou spolupráci mezi podnikateli a výzkumnými kapacitami.

Jaké jsou aktuálně vyhlášené výzvy?

  • Pražský voucher na inovační projekty - dotace až 75 % ZV na poradenských, expertních a podpůrných služeb v oblasti inovací.

  • Pražský voucher na koučing a mentoring - dotace až 85 % ZV na financování nákladů na služby související s koučinkem/mentoringem a náklady na externí poradenské služby.

  • Pražský voucher na kreativní služby - až 85 % ZV na nákup služeb kreativních firem.

  • Pražský voucher na pobyt v zahraničních inkubátorech - až 85 % ZV pro financování poradenských služeb od zahraničních mentorů a inkubátorů či například pro podporu komercializace produktů.

  • Pražský voucher na zahraniční veletrhy a výstavy - až 85 % ZV na účast na veletrzích a výstavách v zahraničí (doprava, ubytování atp.).

Chtěli byste vědět trochu více?

Připravili jsme krátký přehledový text, který vás s jednotlivými dotačními možnostmi seznámí. Případně se nebojte kontaktovat naší dotační expertku Pavlu Rudovou.

Kdy probíhá příjem žádostí?

od 18. 4. 2019 do 18. 4. 2019

Zdroj videa: https://prazskyvoucher.cz/


Měli byste zájem o dotaci na 3D technologie? Chtěli byste získat bližší informace? Neváhejte se obrátit na naše dotační experty.