Energetické úspory ve veřejném sektoru

25.09.2018

Na březen 2019 je připravena další výzva na snížení energetické náročnosti veřejných budov a zvýšení využití obnovitelných zdrojů energie.

Aktuálně máte možnost žádat o dotaci ve výzvě č. 100, která je zaměřena na snížení energetické náročnosti veřejných budov a zvýšení využití obnovitelných zdrojů energie. Příjem žádostí je otevřen do 31. 1. 2019. Pokud přípravu projektu nestíháte, máme pro vás dobrou zprávu. Na příští rok je totiž připravena navazující výzva, která by měla být otevřena až do ledna 2020!

Na co lze získat finanční podporu?

Na celkové nebo dílčí energeticky úsporné renovace včetně projektů realizovaných metodou EPC. Jedná se například o zateplení obvodového pláště budovy, výměnu a renovaci otvorových výplní nebo realizace systémů využívajících odpadní teplo. Podporovány jsou též instalace fotovoltaických systémů a solárně-termických kolektorů.

Kdo může být příjemcem podpory?

Kraje, Obce a města, Svazky obcí, Městské části hl. m. Prahy, Organizační složky státu, Státní organizace, Příspěvkové organizace, Veřejné výzkumné instituce, Veřejnoprávní instituce, Vysoké školy a školská zařízení, Nestátní neziskové organizace, Církve a náboženské společnosti a jejich svazy, Obchodní společnosti a družstva

Místo realizace: celé Česko

Příjem žádostí: 1.3.2018 – 31.1.2019

Alokace: 3 mld. Kč


Zaujala Vás plánovaná výzva? Chtěli byste získat bližší informace? Neváhejte se obrátit na našeho dotačního specialistu v této oblasti Čestmíra Hrdinku (email: hrdinka@naviga4.cz, tel.: 720 976648)

Odesílání...