Case study: Zpracování a uvádění na trh zemědělských produktů

10.07.2019

Blíží se podzimní kolo výzev pro zemědělce, a proto vám přinášíme novou případovou studii představující projekt, kterému se podařilo v minulých letech dotaci získat a projekt úspěšně realizovat.

Opět tu pro vás máme případovou studii. Tentokrát se věnuje představení projektu, který získal dotaci z Programu rozvoje venkova, konkrétně ve výzvě zpracování a uvádění na trh zemědělských produktů

Firma Friall realizovala úspěšný projekt již v letech 2015 až 2017. Projekt se zaměřoval na instalaci zařízení na výrobu technologické páry, firma se totiž věnuje produkci řezaných bramborových výrobků. Cílem bylo snížit náklady na výrobu a zvýšit její efektivitu. Před realizací projektu se v podniku používala pouze pára vlastní výroby, která byla doplňována párou z externího zdroje. Pořízení nového kotle zajistilo dostatečné množství páry v potřebných parametrech.

Celá případová studie je k přečtení zde. Najdete v ní detailní informace o důvodech realizace projektu, hlavních výstupech i přínosech projektu.

O letošních podzimních výzvách pro zemědělce vás budeme informovat v příštích týdnech! 


Měli byste zájem získat dotaci? Zajímají Vás bližší informace? Neváhejte se obrátit na naše dotační experty, kteří Vám rádi poradí.

Odesílání...