Stručně o společnosti

Poradenská společnost Naviga 4, s.r.o. byla založena v roce 2002 a za dobu své existence realizovala řadu úspěšných projektů pro podnikatele, obce, kraje i ministerstva. Společnost se postupně rozrůstala a od zaměření především na dotační problematiku přešla k dalším navazujícím, či zcela novým službám.

V současnosti pomáháme klientům v oblastech Projektového a procesního řízení, Finančního a ekonomického poradenství, Monitoringu a evaluace, Komunikačních strategií a analýz Rozvojových projektů

Poskytujeme služby ve všech 14 krajích České republiky. Účastníme se odborných akci v ostatních členských zemích Evropské unie – konkrétně na Slovensku, v Belgii, Maďarsku a Rumunsku.

Mezi lety 2002 a 2015 zpracovala Naviga4 pro své klienty a partnery rozvojové projekty s rozpočtem přesahujícím sedmnáct miliard korun. V roce 2009 byl zaveden systém managementu jakosti ISO 9001:2008.

Jsme členy České evaluační společnosti, Asociace pro evropské fondy, Asociace obraného a bezpečnostního průmyslu a partnerem České inovace. Náš tým je sestavený z odborníků se zkušenostmi ze státní správy i samosprávy, ale také z oblasti financí či služeb. Zaměstnanci jsou držiteli certifikátu PRINCE2©.

 

 

O nás

Máme praktické zkušenosti v oblasti projektového managementu, rozvojových a komunikačních projektů, o které se s vámi rádi podělíme. Vyplňte nám jednoduchý formulář a obratem obdržíte přehled nabízených služeb, které by Vašemu projektu nebo firmě mohly přinést dlouhodobý prospěch. Tato služba je poskytována bezplatně v části "online konzultace".

Jan Staněk

banner_stanek.png projektový manažer

banner_stanek.png